خیلی از مشتریان فیزا در مورد این سبک خرید سوال کرده بودند. برای همین فروشگاه اینترنتی پوشاک فیزا سیستم خرید مستقیم از ترکیه و سایتهای پوشاک مثل ترندیول (Trendyol)، مدانیسا (Modanisa)، زارا (Zara)، ال سی وایکیکی (LCWaikiki)، کوتون (Koton) و خیلی از سایتهای دیگه را برای مشتریانش ایجاد کرد. شما با استفاده از این سبک خرید و سیستم فیزا میتونید هر محصولی که دلخواهتون هست را از ترکیه خرید کنید! خب حالا این سیستم چجوریاس؟.

نحوه خرید پوشاک از سایت های ترکیه و ترندیول

شما فکر کن در ساده ترین حالت ممکن میخوای خرید کنی! فقط انتخاب باید بکنی!

اول از هر چیزی از طریق ربات فیزا با دادن اطلاعات ثبت نام میکنی. و حسابت فعال میشه. خب حالا چندتا محصول هست که توی سایت های ترک دیدی و دوست داری بخریشون. فقط لینک اون محصول رو بردار و به ربات بفرست. سفارشت در صورتی که حسابت شارژ داشته باشه ثبت میشه و بقیه ش با ماست که بفرستیمش دم در خونت. همین!!! برای اینکه مسئله رو ساده ترش کنیم توی عکس پایین هم میتونی روند اینکار هارو ببینی.

خرید پوشاک از ترکیه - خرید مستقیم از ترندیول با لینک
همین حالا کلیک کن و توی ربات ما ثبت نام کن!

 

هزینه خرید مستقیم از ترکیه

اصلا فیزا اینکار را کرده که قیمت محصولات برای مشتری هاش کمتر بشه دیگه. واسطه ای دیگه نیست. خودت میخری و ما برات میاریم. حالا هزینه های چجوریه؟

همون هزینه محصول و باربری را پرداخت میکنی. آخرش هم فیزا چند درصدی به عنوان کارمزد برمیداره که ما هم بتونیم خرج زندگی را بدیم دیگه. از این ارزون تر میشه؟ معلومه دیگه، نه! ?

 

 

هزینه ها

در حالت کلی، هزینه خرید شما از ترکیه شامل هزینه محصول، هزینه ارسال و هزینه کارگو ترکیه می شود.

 

 

 

مزایا خرید مستقیم از ترکیه و ترندیول

 

خرید از ترکیه - خرید مستقیم پوشاک از ترکیه و ترندیول با پایین ترین قیمت لیر