شرایط بازگشت محصول از فیزا چیست؟

اولین هدف فیزا رضایت کامل شما می باشد. به این منظور امکان بازگشت کالاهای مجاز تا ۳ روز از زمان تحویل امکان پذیر است. جهت بازگشت کالا ابتدا با تیم خدمات مشتریان تماس بگیرید. همکاران ما شرایط برگشت کالای مورد نظر را بطور کامل توضیح خواهند داد، اطلاعات مورد نیاز را ثبت کرده و فرایند بازگشت کالا آغاز می گردد.

شرایط بازگشت کالای مد و لباس چیست؟

درمورد پوشاک بانوان، آقایان و کودکان، در صورت مطابقت نداشتن کالا با سفارش، زدگی یا پارگی، مناسب نبودن سایز ، راضی نبودن از کیفیت ، بدون اینکه برچسب کالا جداشده باشد، بدون بوی عطر، بدن و کاملا مطابق بسته ارسالی تا قبل ۳ روز می توانید کالای خود را با هماهنگی تیم خدمات مشتریان برگشت دهید.

من سفارش خود را تحویل گرفتم و برگه تحویل آن را نیز امضا کردم. اما متوجه شدم که از آن رضایت کامل ندارم. آیا می توانم درخواست تعویض کالای خود را داشته باشم؟

خیر. متأسفانه طبق شرایط و ضوابط فیزا برای تعویض و یا بازپس‌گرفتن کالا به خاطر مشکلاتی که در هنگام تحویل قابل مشاهده است و دلایل مشخص بر روی بسته‌بندی کالا، امکان‌پذیر نیست. خواهش می‌کنیم به این نکته توجه داشته باشید که شما با امضای برگه تحویل کالا، سفارش خود را پذیرفته‌اید و تنها در صورتی که در هنگام استفاده از آن به مشکلی خوردید، می‌توانید از تیم خدمات مشتریان فیزا کمک بخواهید. در این صورت همکاران ما خوشحال خواهند شد که برای برطرف شدن مشکل شما را یاری کنند.

شرایط خرید از صفحه ی اینستاگرام فیزا چیه ؟

شرایط خرید از صفحه های اجتماعی فروشگاه اینترنتی لباس فیزا در این صفحه ( راهنمای خرید از صفحات اجتماعی فیزا ) به طور کامل توضیح داده شده.

خرید از وبسایت فروشگاه اینترنتی لباس فیزا دقیقا چجوریه ؟

شرایط خرید از وبسایت در صفحه ی ( راهنمای خرید از وبسایت فیزا ) به طور کامل توضیح داده شده.فروشگاه اینترنتی لباس فیزا توی شبکات اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام فعالیت میکنه و آیا میتونیم از اونجا سفارش ثبت کنیم؟

بلی، برای اطلاع داشتن و یا دنبال کردن شبکات اجتماعی فیزا میتوانید به صفحه ی ( فروشگاه اینترنتی فیزا در اینستاگرام و تلگرام ) مراجعه کنید.

فیزا، فروشگاهی در سطح شهری داره که بشه محصولات رو حضوری دید و امتحان کرد؟

بلی، فروشگاه لباس زنانه فیزا در ارومیه افتتاح شده است و هموطنانمان در شهر ارومیه میتواننید از لباس های زنانه داخل فروشگاه دیدن کنند. امیدوار هستیم که بتوانیم در سر تا سر ایران شعباتی را افتتاح کنیم تا نزدیک به شما خدمات خودمان را ارائه دهیم.