فروشگاه لباس زنانه فیزا در ارومیه

فروشگاه لباس فیزا، اینبار نزدیک تر از همیشه و در آذربایجان غربی!

پس از چهار سال فعالیت در حوزه ی فروش اینترنتی لباس، اینبار با کمک همه  ی همراهان فیزا توانستیم اولین فروشگاه لباس فیزا را به صورت فیزیکی در ارومیه افتتاح کنیم.

خبر خوب!

خبر خوب برای مشتریان اینترنتی ما اینکه شما عزیزان هم میتوانید انواع مدل لباس های مجلسی، اسپرت و راحتی موجود در فروشگاه لباس ارومیه را به صورت اینترنتی سفارش داده و خیلی سریع تر از همیشه تحویل بگیرید.

 

فیزا با جمع آوری برند های معتبر ترکیه ای در یک مجموعه تمام تلاش خود را میکند تا مشتریان آن، صاحب استایل و مد خود باشند. مناسب ترین قیمت و با کیفیت ترین پوشاک زنانه را به راحتی می توانید در فیزا پیدا کنید.

انواع مدل لباس زنانه مجلسی، اسپرت و راحتی را در یک مجموعه جمع آوری کردیم تا مشتریان عزیز ارومیه ای ما به راحتی اجناس مورد نظر خود را انتخاب کنند. ولی این بار نزدیک از همیشه و به صورت فیزیکی!

وبسایت و اپلیکشن فیزا در حال حاضر شامل بیش از 20 هزار محصول اعم از انواع مدل لباس های زنانه، مردانه و بچگانه است. که به راحتی از سایت و اپلیکشن فیزا قابل تهیه هستند. حالا با افتتاح این فروشگاه لباس زنانه در آذربایجان غربی، همه ی همراهان فیزا هم میتوانند پوشاک موجود در فروشگاه را به صورتی اینترنتی سفارش دهند و سریع تر از همیشه تحویل بگیرند.

 

از خارج از ایران به داخل ایران

فروشگاه لباس فیزا، تنها استارآپ ایرانی است که در خارج از ایران شکل گرفت و تمرکز خدمات خود را بر روی داخل کشور گذاشته است. از افتخارات فیزا می توان از موارد زیر نام برد :

انتخاب فیزا به عنوان استارت آپ برتر از طرف شتاب دهنده ی Etohum در ترکیه در سال 2016

انتخاب فیزا به عنوان استارت آپ برتر از طرف جوجه کشی استارت آپی ITU CEKIRDEK در ترکیه در سال 2016

دعوت از فیزا در کنفرانس International Global Entrepreneurship Summit در آمریکا در سال 2016

دعوت از فیزا در کنفرانس های Startup Istanbul و Startup Turkey در ترکیه و Etohum Sanfrancisco در آمریکا در سال 2016