توصیه هایی به خانم هایی که می خواهند استایل عالی داشته باشند

در مصاحبه با  بازیگران معروف بسیار شنیده ایم که از استایل خود می گویند. که در این فصل با این استایل ظاهر شده اند و تفاوتشان با استایل خود در فصلهای قبل و با دیگر بازیگران. این استایل چیست؟ که در میان شیک پوشان اهمیت زیادی دارد.

کارشناسان فشن و مد معتقدند که فصلها می آیند و می روند و مدلهای جدید به مرور زمان کهنه می شوند و به فراموشی سپرده می شوند. اما یک چیز است که هرگز تغییر نمی کند. و آن استایل زیباست.

استایل به معنای سلیقه زیبا  و داشتن هنر ترکیب و پوشیدن درست لباسها است. برای تحقق این امر لازم است چند اصل ساده را به همراه خوش سلیقه بودن و زیبا پسندی رعایت کنید.

استایل خانم های خوش لباس

اصول خوش استایل بودن برای خانم های خوش لباس

1- پوشیدن کفش پاشنه بلند

یک استایل ساده را یکبار با کفش پاشنه بلند و بار دیگر با کفش تخت امتحان کنید و در دو حالت از خود عکس بگیرید. با مقایسه عکسها می توانید به تاثیر و تفاوتی که این کفشها بر روی استایل و شیک بودن شما می گذارند را با لباس پشم خود ببینید. کفشهای پاشنه بلند علاوه بر بلندتر نشان دادن قامت شما، ترکیب اندانتان را جذابتر و لباسهای شما را شیک تر نشان می دهد.

2- متفاوت بودن

اگر برای پوشش خود و خوتان ارزش قائل هستید از لباسهایی که عموم مردم استفاده می کنند استفاده نکنید. این نوع لباسها شما را خیلی معمولی نشان می دخد. پس متفاوت لباس بپوشید و سعی کنید راههای مناسب متفاوت بودن را پیدا کنید. هر گاه توانستید از راههای صحیح متفاوت باشید می توانید استایل شخصی خودتان را پیدا کنید.

3- سرمایه گذاری درست

در جاهای مختلف دیده ایم که توصیه می شود از لباسهای گران قیمت استفاده نکنید و سعی کنید مبلغ زیادی را برای یک نوع لباس خاص خرج نکنید. اما این نظریه در مورد لباسهایی که می خواهید مرتب بپوشید و از آن نوع لباس تعداد کمی لازم دارید ولی می خواهید در دفعات زیادی از آن استفاده کنید متفاوت است. جنس مقاوم در این نوع لباسها مهم است لذا ارزش دارد که برای آن هزینه بالا بپردازید.

4- بهترین اکسسوری وقار و اعتماد شماست

با ارزش ترین زینت هر خانم وقار و شخصیت اوست. تا زمانیکه شما اعتماد به نفس کافی را نداشته باشید و به خود اعتماد کافی را نداشته باشید و ارزش وجودی خودتعان را نتوانید درک کنید هیچ لباسی نمی تواند شما را زیبا تر و جذابتر نشان دهد.

 

استایل خانم های خوش لباس

5- لباسی را به تن کنید که خودتان انتخاب کردید

شاید برای شما سوال پیش آمده که مگر غیر از این امکان دارد؟! در واقع خیر! منظور از این حرف این است که لباس را انتخاب کنید که خودتان با تمام وجود در آن احساس راحتی می کنید و برای پوشیدن آن به دنبال موقعیت مناسب هستید چراکه باعث می شود اعتماد به نفس شما افزایش یابد و افرادی که با شما روبرو می شوند متوجه این موضوع می شوند و جذابیت شما افزایش می یابد.

6- استایل های مختلفی در موقعیت های مختلف داشته باشید

هر استایلی برای جمع های مختلفی مناسب میباشد. اگر به استایل افراد شیک پوش دقت کنید متوجه می شوید که برای موقعیت ها و جمع های مختلف لباس های متفاوتی به تن می کنند. این به دلیل است که استایلی که برای مجالس رسمی مناسب هستند قطعا در دور همی های دوستانه استفاده نمیشوند و بالعکس. اینکه چه لباسی را در کجا بپوشید بستگی به سلیقه ی خود و مجلسی دارد که میخواهید برای آن آماده شوید.

7- نگران سایز خود نباشید!

هیچ گاه نگران سایز بدن خود نباشید چراکه که با پیشرفت صنعت پوشاک و مد، برای هر سایزی لباس های مناسبی طراحی و ساخت می شود، برای سایز های کوچک و سایز های بزرگ زنانه!

شما در فروشگاه اینترنتی لباس و مد فیزا میتوانید استایلی مطابق با این استاندارد ها و سلیقه ی خود انتخاب کنید و یک خرید اینترنتی لذت بخش را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید