سیستم خرید مستقیم از ترکیه فیزا راه اندازی شد

راهنمای مطالعه

تولیدات پوشاک کشور ترکیه در بین دوست داران مد و فشن همیشه محبوب بوده است. ولی در ایران به دلیل نداشتن کارت های خرید بین المللی، خرید مستقیم از ترکیه و سایت هایی مانند ترندیول (Trendyol) دشوار تر است. همچنین به دلیل نداشتن دسترسی ایران به سیستم پست بین الملل، رسیدن این سفارش ها با مشکل مواجه هستند. حالا راه چاره برای کسانی که خواهان سفارش و خرید پوشاک از ترکیه هستند چیست؟ با فیزا همراه باشید تا راه حل مناسب را به شما نشان دهد.

خرید مستقیم ترکیه و سایت ترندیول

فروشگاه اینترنتی پوشاک فیزا به تازگی این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است تا بتوانند به راحتی از برند هایی همچون ترندیول، زارا، دفکتو، ال سی وایکیکی، کوتون و … مستقیما و بدون هیچ واسته ای خرید کنند. ولی این خرید به چطور صورت امکان پذیر است؟ خیلی ساده! توسط یک ربات تلگرام!

نحوه خرید

برای سفارش دهی فقط کافی است که ربات تلگرام فیزا را شروع به کار کنید! همینقدر ساده!

پس از ثبت مشخصاتتان در ربات تلگرام فیزا، با تماس با یکی از اپراتور های پشتیبانی فیزا، حساب خود را فعال و شارژ می کنید.

برای اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید : خرید مستقیم از ترکیه و ترندیول

خرید مستقیم از ترکیه و ترندیول

هزینه های خرید

هزینه های خرید شما شامل قیمت محصول و هزینه های باربری آن می باشد. قیمت به روز لیر ترکیه را نیز هر لحظه می توانید از ربات تلگرام دریافت کنید. در آخر فیزا به عنوان کارمزد درصدی از قیمت محصول را دریافت خواهد کرد.

با توجه به اینکه این سفارشات بدون واسطه توسط شما خریداری می شود، هزینه ی آن بسیار پایین تر از زمانی است که شما برای خرید پوشاک به مغازه ها مراجعه می کنید.

خرید مستقیم از ترکیه و ترندیول

برای اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید : خرید مستقیم از ترکیه و ترندیول

استفاده از تکنولوژی فیزا، سرعت و راحتی بیشتر

تیم فنی فروشگاه اینترنتی پوشاک فیزا با راه اندازی ربات ها برای ثبت سفارش مشتریان برای خرید مستقیم از ترکیه و سایتهایی مانند ترندیول، توانسته سرعت ثبت سفارش و در نتیجه رسیدن محصولات به دست مشتری را بیشتر کند. همچنین اکثر امور توسط این ربات ها به صورت اتوماتیک صورت گرفته و از خطا های به وجود آمده توسط انسان جلوگیری شده.

محصولات فیزا

محصولاتی که در فروشگاه اینترنتی پوشاک فیزا مشاهده میکنید، همگی اصل و اورجینال بوده و از راههای قانونی وارد ایران می شوند. تماما سعی شده که پوشاک مناسب با فرهنگ ایرانی و هر سلیقه ای گلچین شده و به دست مشتریان برسد.

واتساپ
تلگرام
توییتر
پرینت
ایمیل

دیدگاهتان را بنویسید