مارک لاکست (Lacoste) در سال 1933 به عنوان تولیدی پوشاک در فرانسه تاسیس شد. این برند کار خود را با تولید محصولات مردانه شروع کرد که معروف ترین تولیدی آن تیشرت یقه دار لاکست میباشد. تولیدات این برند هم اکنون بسیار متنوع و هیجان انگیز شده است.

لوگوی این برند یک کروکدیل سبز میباشد. نماد کروکدیل استعاره از موسس این برند یعنی رنه لاکست میباشد که به دلیل سرسخت بودن کم نظیر او، این نماد را به وی اطلاق میدهند.

این شرکت در سال 1975 به اوج محبوبیت خود دست پیدا کرد. با پیشرفت خیره کننده این شرکت تولیدات دیگری همچون عینک آفتابی، ساعت لاکست، لوازم چرمی و ساعت لاکست را به مجموعه محصولات خود اضافه کرد. عطر و ادکلن Lacoste به محبوبیت بسیاری در بین خریداران دست پیدا کرد.

در سال 2005، محبوبیت برند لاکست با طراحی های «کریستوف لمیر» که باعث ایجاد دید بهتر و امروزی تری به محصولات این برند شد، افزایش چشم گیری یافت. حدود 50 میلیون قلم از محصولات فوق العاده این برند در بیش از 115 کشور در سراسر جهان عرضه شد که در بیشتر مسابقات حساس ورزشی مشاهده می شد. قرارداد های بسیاری نیز با ورزشکارهای معروف تنیس دنیا بسته شد که از مهم ترین آنها می توان به اندی رادیک آمریکایی، ریچارد گسکت فرانسوی و «استانیسلاس واروینکا» برنده مدال طلای المپیک اشاره کرد.