فیلتر

نمایش 1-12 محصول از 77 محصول

کفش تخت آکسفورد زنانه

یکی از مدلهای کفشی که به فصل مهر خود را زدند بی شک کفش تخت آکسفورد – لوفر زنانه میباشد. لوفرها و راحتیهای کلاسیک که از جمله موارد غیر قابل چشم پوشی کلکسیون انواع کفش تخت زنانه  میباشند همانند وقتیکه در استایل کاری پارچه ای ضروری میباشند در استایل خیابانی نیز حرف برای گفتن زیاد دارند. کفشهای آکسفورد و لوفر زنانه در سایه انواع بند دار- بی بند و مدلهای رنگارنگ انسانهای زیادی را مخطاب قرار داده، با مدلهای چرم و ورنی به حد زیادی مورد توجه قرار گرفتند. با گذشت هر روز  این کفشهای با حالت مردانه و طراحیهای خلافانه و جذابترشان هم راحتی و هم شیکی را یکجا به نمایش میگذارند به حد زیادی به صورت مد روز در آمده اند.

فیزا در پاییز 2017-2016 با این همه کفش زنانه با طرح و دوخت متفاوت شیکی مردانه ای را وارد بازار کرده و امضای خود را به این صنعت انداخته است و با کلکسیونی که دائما در حال به روز شدن است راحتی شیک و مناسبترین قیمتها را به پایتان میاورد. مد ماسکولن (مردانه) را از دست نده!کفش تخت آکسفورد زنانه که به یکی از پارچه های ضروری زندگی روزمره زنان تبدیل شده است، با طراحیهای شیک و دور از کلیشه توجه ها را به روی خود میکشد. تاریخ کفش تخت آکسفورد زنانه که نام خود را از دانشگاه آکسفورد که یکی از مشهورترین دانشگاه های دنیا میباشد گرفته به قرنها پیش برمیگردد. کفش تخت آکسفورد زنانه که گذر سالها زمان باعث کهنگی اش نشده و حتی با رنگ، طرح و اکسسوارهای فلزی اش سبک خود را قویتر کرده و کفش آکسفورد در کمد لباس همه جای گرفته است.

برای تصاحب  که مناسب برای سبک خواه مردانه (ماسکولن) و خواه زنانه میباشد  به فروشگاه اینترنتی کفش آکسفورد فیزا بیا  و  و  تخفیفات مخصوص  و     را از دست نده!