آشنایی با انواع شلوار جین زنانه

راهنمای مطالعه

شما چقدر با انواع شلوار جین زنانه آشنا هستید ؟
در دنیای امروزی شلوار جین به عنوان یک شلوار همه کاره به حساب می آید زیرا تناسب و راحتی را باهم دارد و ما نیز اکثر زمان های خود را با شلوار جین در تمام مراسم ها حضور می یابیم . شلوار جین باعث شیک تر شدن ما و زیبایی استایلمان میشود . در کل شلوار های جین به صورتی طراحی شده اند که در سرتاسر جهان با هر آداب و رسومی کارایی خود را دارند . شلوار های جین تنوع بسیار زیادی دارند تا افراد با هرنوع سبک سلیقه ای انتخاب آزادانه داشته باشند . در زیر به معرفی پنج مورد از پر فروش ترین این مدل ها میپردازیم .
انواع شلوار جین
شلوار جین از نوع راسته
اگر از آن دسته از افراد هستید که میخواهید فرم بدن خود را به رخ افراد دیگر بکشید شلوار جین راسته گزینه خوبی است . چون شلوار جین راسته دقیقا بالای مچ پا قرار ی گیرد و مچ پای شما را پوشش نمی دهد و این همان دلیلی است که این نوع جین را از شلوار های جین لوله ای که سبک معمولی دارند جدا می کند . از این شلوار بیشتر در محیط های کاری استفاده می کنند .
شلوار جین راسته
شلوار جین از نوع بوت کات یا دمپا
این نوع شلوار های جین در قسمت های پایینی حالت آزاد دارند و این باعث می شود کمی ظاهر نامرتب بگیرند که البته توصیه می شود که با کفش پاشنه بلند پوشیده شوند تا علاوه بر ایجاد ظاهری بسیار برجسته و شیک این مسئله نیز حل شود . از مزیت این شلوار ها این است که قد شما را بلند تر و اندامتان را کشیده تر می کند و همیشه برای هر نوع اندامی مناسب است .
شلوار جین بوت کات
شلوار جین از نوع لوله ای
این نوع شلوار ها معمولا کشی هستند . به دلیل خاصیت کشسانی که دارند بدن شما را در آغوش گرفته و فرم بدن و حالت پاهای شما را به زیبایی به نمایش می گذارند . این نوع شلوار ها طرح ها متفاوتی نیز دارند و شما می توانید آزادانه طرح مد نظر خود را انتخاب کنید .
شلوار جین لوله ای
شلوار جین از نوع فلر
شلوار جین فلر تقریبا مشابه شلوار بوت کات هست با این تفاوت که پاچه های این شلوار حالت قیف مانند دلرند و کمی تنگ تر از بوت کات هستند و از زانو به پایین گشاد می شوند . بیشتر افراد بر این باور هستند که جین های فلر در هر موقعیت و در هر بازه زمانی قابل استفاده هستند و تقریبا هیچ گاه از مد نمی افتند .
شلوار جین فلر
شلوار جین از نوع فاق بلند
این نوع جین به دلیل آنکه تمرکز زیادی روی ناحیه کمر دارند باعث زیباتر شدن ناحیه کمر می شوند . علاوه بر این به دلیل پوشش ناحیه دور کمر و پوشاندن چربی های شکم استایلی بی نظیر برایتان رقم میزند که از مزیت های این نوع شلوار به حساب می آید . اگر دوست دارید اندامتان کشیده تر و یا بلند تر به نظر بیاید و همچنین عاشق این هستید که اندامی شبیه به ساعت شنی داشته باشید شلوار جین فاق بلند از بهترین گزینه هاست . البته توصیه می شود که این نوع از جین را نیز با کفش پاشنه بلند ست کنید تا بی نظیر شوید .
شلوار جین فاق بلند
و در نهایت به این نکته توجه کنید که امروزه انواع مختلفی از شلوار های جین وجود دارد . پس شما گزینه های زیادی برای انتخاب دارید . سعی کنید از سبک های شلوار جین که با آن می توانید استایل خود را شیک تر کنید استفاده کنید .

واتساپ
تلگرام
توییتر
پرینت
ایمیل

دیدگاهتان را بنویسید