فیلتر

نمایش 1-16 محصول از 186 محصول

دنوکیدز

باید هر پسر بچه ای با باور دزد دریایی شدن و هر دختر بچه ای با باور پری شدن بزرگ شود زیرا بزرگترین گنج آنها دنیای رویایی آنهاست. بچه ها در دنیای خیالشان میتوانند بینهایت سریع بدوند، در حال پرواز جادو کنند، با بدها جنگ کنند و به پیروز شدن خوبها باور کنند. خانواده دنوکیدز (Denokids) با هیجان انگیز کردن رنگها، برای پرواز دادن قدرت خیال بچه ها طراحی میکند. تمام محصولات دنوکیدز د ر ترکیه طراحی و با نخ ترک تولید میشوند. دنوکیدز که از مارکهای مشهور در طراحی اکسسوار اتاق کودک میباشد در فیزا به معرض دید شما مشتریا ن گرامی گذاشته میشود. محصولات دنوکیدز که از لوستر، استیکر، ست لحاف گرفته در عین حال  لباس بچه های بسار زیبایی را طراحی و تولید میکند. با آمدن به fiza.ir هم خرید خودتان را تبدیل به تفریح کرده و هم صاحب اکسسوار زیباتر از یکدیگر اتاق بچه شوید.

دنوکیدز 3 برند جدا را طراحی و تولید میکنند :

کلودز فور فان(Clothes for Fun) : یک کمد بچه به چه چیزی احتیاج دارد؟ به اطبع به تعداد بیشتری میمون، تعداد بیشتری پلنگ و تعداد بیشتری موش! دنوکیدز clothes for fun لباسهایی برای لذت بردن بچه ها طراحی میکند. بعد از بزرگ شدن حتما لباسهای خسته کننده ای میپوشند حداقل الان لباسهای سرگرم کننده ای بپوشند. هر کدام طرحهای رنگارنگ، شادمان و اریجینالی دارند.

موشی(Mushi) : به این باور داریم که هر بچه ای باید استایل مخصوص خود را پیدا کند و هر کلاهی برای اینکه بهتر بشنود باید گوش داشته باشد! مارکی است برای بچه هایی که چنان روح آزادی دارند که با شلوارهای سندبادی به کوچه رفته، به اندازه ای رومانتیک که روی پیراهن پروانه حمل کرده و به اندازه ای جسور که در جیبشان تمساح پرورش دهند.

پیژاماما(Pijamama) : تفریح در رویا شروع میشود پس پیژاممون رو بپوشیم و شیرجه بزنیم به خواب. پیژاماما، پیژامه و بادیهایی برای رنگ بخشیدن به دنیای خیال بچه ها طراحی میکند. راحت، رنگی و هیجان انگیز.