کمی بعد, یک برند مردانه ترندیول هم در کنار برند زنانه ترندیول با نام TRENDYOL MAN ثبت و شروع به تولید کرد. محصولات این برند اعم از کفش و کیف های مردانه هم تحت این برند تولید شدند و از لحاظ کیفیت هیچ دست کمی از برند زنونش نداره و هیچی توی این زمینه کم نذاشته. کیفیت محصولات این برند با هیچ برند دیگه ای قابل قیاس نیست.

نکته قابل توجه اینجاس که بر خلاف برند های دیگه این برند تو عرصه مد و پوشاک مردانه نوآوری های زیادی داشته. برند های دیگه طرح های تکراری و یه جورایی کلیشه ای خودشونو ادامه میدادن و زیاد توی این زمینه ریسک نمیکردن که مدل های خلاقانه تولید کنن. اما ترندیول ترس را کنار گذاشته و مدل های خلاقانه ای رو به بازار عرضه کرده.

مدل های زیادی تحت برند TRENDYOL MAN تولید و عرضه شدند و به لطف متنوع بودن آن فروش معرکه ای را تجربه کردند. این برند برای هر رده سنی و هر سلیقه ای محصولات متنوعی با طرح های متفاوت را تولید کرد که همین مساله فروش متحیر کننده رو براش به ارمغان اورد. این تجربه موفق به خاطره شیرین تاسیس برند زنانه ترندیول افزود.

فروشگاه اینترنتی فیزا هم اقایان را فراموش نکرده و امکان خرید این محصولات را فراهم آورده است. انواع محصولات مردانه ترندیول همانند لباس مردانه و کیف مردانه و غیره را برای خرید در اختیار شما قرار داده است. ما امکان ارسال رایگان رو براتون فراهم کردیم و بعد از تحویل به پست طی 2 روز به دست شما عزیزان خواهد رسید.